Sezónu  jsme odstartovali už o prázdninách. Účast  na tréninku se rozjížděla velice zvolna. Prvni soutěžní  zápas jsme odehráli  v neúplné a nesehrané sestavě. Byli jsme odměněni porážkou. Po návratu  děti z dovolených se výrazně  zvedla účast  na tréninku a s tím i sehranost v zápasech. Následovala  série tří výher. Celkově jsme po podzimní části  na třetím  místě s bilancí  pět  výher, jedna remíza  a dvě  prohry. U všech  zápasů  se mi líbila velká  bojovnost a nasazení. Někdy býval velký  problém proměnit šance. Na tom musíme určitě  co nejvíce  zapracovat.
Na ukončení  sezóny si děti vybraly zápas  fotbalové reprezentace  v Olomouci.
Mladším  žákům bych chtěl hlavně poděkovat, že  opravdu hodně  pomáhají těm starším, kterých je málo. A ve většině utkání se minimálně  vyrovnali i klukům  o dva roky starším. Také  děkuji  rodičům za perfektní spolupráci. Vojtovi Havlíkovi za pomoc. A především  Ivě Kvapilová za organizaci.
Pavel Beneš