Hráli: Vopařilová A. – Boštík M., Vodehnal M., Veselíková T., Lipavský O. – Vomočilová M., Chaun T., Vomočil T., Hlušička J.

Dva dny před naším prvním tréninkem v novém roce jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného halového turnaje v hale poličského gymnázia. Po měsíc a půl dlouhé fotbalové pauze jsme žádná velká očekávání ohledně výkonu neměli, turnaj měl spíš sloužit jako první setkání před úvodním tréninkem. Snad se k tomu podařilo připojit i připomenutí základních fotbalových dovedností. Turnaj probíhal v přátelské atmosféře, bez rozhodčího, bez zápisu výsledků, bez konečného pořadí. I přes to připojuji naše výsledky:

Horní Újezd – Pomezí 1:3 (Veselíková T.)

Horní Újezd – Kunčina 0:0

Horní Újezd – Březová 0:2

Horní Újezd – Borová 1:3 (Vomočil T.)

Z výsledků je patrné, že jsme odehráli vyrovnané zápasy. Za snahu a nasazení chválím celý tým, svými výkony mě dnes nejvíce potěšila naše jistota v brance, která pozorně četla hru a svými včasnými výběhy hluboko do pole dokázala výrazně pomáhat naší obraně.

Od úterý 24.1. začínáme znovu trénovat, v úterý v Proseči a v pátek v Osíku, oboje v čase 16:30 – 18:00. Těšíme se na hojnou účast.

Zdeněk Beneš