Sestava: Havlík – Šplíchal, Zaal, Prokop, Beneš P. – Lněnička, Kusý M., Fógl, Opletal – Kladiva, Zrůbek

Střídali: Pražan, Lněnička Šimon, Havran

Branka: Kusý M.

První přátelské utkání jsme odehráli proti týmu z Cerekvice. Nastoupili jsme v „lepené“ jedenáctce na umělé trávě v Litomyšli za střídavého počasí, kdy jsme chvílemi nevěděli, jestli si nasadit sluneční brýle, či jít stavět sněhuláka.

K fotbalové stránce se toho moc napsat nedá. Soupeř nás v prvním poločase přehrál ve všech směrech, leč prvních 10 minut z naší strany nebylo tak zlých. Trápila nás rozehrávka, zpracování a celkově jsme si ve hře moc nerozuměli. O průběhu zápasu mluví i výsledek sám za sebe. Soupeři jsme v těsném závěru nulu sebrali, kdy se k tyči trefil hlavou Mára Kusý. Za vypíchnutí také stojí návrat Tomáše Pražana, který se po zranění vrátil již na začátek přípravy.

Další přípravné utkání nás čeká opět na UMT v Litomyšli proti Morašicím.

Vojtěch Havlík