Sestava: Havlík – Šplíchal, Zaal, Prokop, Fógl – Lněnička Štěpán, Kusý M., Pražan, Beneš P. – Kladiva, Zrůbek

Střídali: Lněnička Šimon, Tobek, Bartoš

Branky: Kladiva, Pražan

Druhé přátelské utkání na umělé trávě v Litomyšli jsme odehráli ve značně lepším nasazení než minulý týden. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější v napadání a přesnější v kombinaci. Velkým plusem v tomto utkání bylo, že jsme se snažili střílet na bránu a dostávali jsme se do gólových situací. Bohužel pro nás, naše koncovka nebyla úplně stoprocentní, leč jsme netrefili soupeřovu bránu, nebo naše šance zastavil brankář Morašic. Poločas měl z naší strany, co se týká skóre, vypadat rozhodně jinak. V druhém poločase dokázal soupeř zvýšit svůj jednogólový náskok. Před koncem zápasu se dokázal trefit Kuba Kladiva a vyrovnával krásnou střelou z voleje Tomáš Pražan.

Vojtěch Havlík