Sestava: Havlík – Bartoš, Kusý, Fógl, Lněnička Šimon – Opletal V., Pechanec L., Pražan, Lněnička Štěpán – Chytil, Lněnička Pavel

Střídali: Kvapil, Opletal Marek

Poslední přátelské utkání před odjezdem na soustředění, které nás čeká v příštím týdnu, jsme odehráli v ranních hodinách na umělé trávě v Litomyšli. Úvod přátelského utkání byl z naší strany velmi ospalý a trvalo nám necelých 20 minut, než jsme si uvědomili, že jsme již na hřišti. Do konce poločasu přibyl pohyb a s tím i kombinace, které vypadaly slibně. Ale gólových šancí jsme si moc nevypracovali. Bohužel jsme většinou selhali před finální přihrávkou nebo nepřesností při zakončení. Dále nás také mohou mrzet „zahozené“ rohové kopy, z kterých jsme nedokázali vytěžit více.

Druhý poločas byl o poznání lepší. Byly jsme více na míči a dokázali si vytvářet více šancí. Pouze škoda, že se nepodařilo dosáhnout vyrovnání. Gól jsme vstřelili pouze z ofsajdové pozice. Ani ze závěrečného tlaku jsme nebyli schopni skórovat, a tak přátelské utkání skončilo jednogólovou výhrou týmu z Němčic.

Vojtěch Havlík