Sestava: Havlík – Beneš P., Fogl, Prokop R., Tobek, Opletal V., Kusý M., Pražan, Pechanec L., Zrůbek, Kladiva

Střídal: 90. Havran za Kladivu

Branky: 5. Pechanec L., 10. Kusý M., 35. Opletal V.

Připraveni: Kusý J., Večeře, Kvapil

Žlutá karta: Beneš P.

Rozhodčí: Mačát – Urban, Schejbal

Úvodní zápas jara jsme začali skvěle. Brzy jsme dostali možnost zahrávat penaltu po faulu na Kladivu. Úspěšným exekutorem byl L. Pechanec. Po deseti minutách hry se z dálky do skákajícího balónu opřel M. Kusý a přehodil hostujícího brankaře – 2:0. Pak se dvakrát prosadil vedoucí tým tabulky a po půlhodině hry svítilo na ukazateli skóre 2:2. Jenže ani to nebylo v první půli vše – v 35. minutě nás znovu poslal do vedení V. Opletal, ale naše radost vydržela pouze pět minut a do kabin se šlo za nerozhodného skóre. Krátce po pauze se kopala třetí penalta, díky které se hosté dostali poprvé do vedení. Po hodině hry své vedení ještě navýšili, na což jsme již do konce zápasu nenašli odpověď.

Zdeněk Beneš