Sestava: Havlík – Fogl, Zaal, Prokop, Šplíchal – Lněnička Štěpán, Kusý Marek, Pražan, Opletal V. – Kladiva, Zrůbek

Rozhodčí: Jurníček – Protivánek, Vaca

Střídali: Lněnička Pavel

Připraveni: Opletal M., Tobek, Bartoš, Beneš

Góly: Kladiva

ŽK: Zaal, Kusý Marek, Kladiva

               Druhé mistrovské utkání jsme sehráli na hostující půdě v Jevíčku. Do zápasu jsme nastoupili s vědomím, že musíme za každou cenu urvat 3 body. Začátek tomu úplně neodpovídal a prvních 20 minut jsme se na hřišti pouze rozkoukávali. Za což také mluví fakt, že v 8. minutě jsme již prohrávali o dva góly. Do poloviny prvního poločasu se nám podařilo snížit zásluhou Kuby Kladivy, který využil brejku a sám proti brankáři uspěl na jedničku. Zbytek poločasu se chvilkami odehrával ve stylu sejmutí hráče než snahu hrát míč. Za což z větší části může způsob, jakým to vedl hlavní sudí. To nic nemění na tom, že poločas skončil za stavu 2:1.

               V druhém poločase jsme byli aktivnější a měli více ze hry. K vyrovnání jsme se dostali po krásné akci, a ještě hezčím gólu Vojty Opletala, který si přehodil brankáře a zakončoval do prázdné branky. Ovšem kvůli údajnému offsidu nebyl gól uznán. Hostům ke zvýšení skóre stačilo jedno zaváhání v obraně a Linhart svoji individuální akci zakončil střelou přesně pod břevno. Dále nás také mrzí krásně kopnutý přímák levou nohou Péti Zaala. Ovšem nastřelené břevno zvoní v Jevíčku ještě teď. Více se toho v zápase neudálo, a tak zápas skončil naší prohrou 1:3.

               Další utkání odehrajeme na půdě sousedního Dolního Újezdu proti tamnímu „Béčku“ v neděli 9.4 od 16:00. Budeme moc rádi, když nás na zápas přijede podpořit. Děkujeme!

Vojtěch Havlík