Sestava: Havlík – Tobek, Fogl, Prokop R., Šplíchal – Opletal V., Pechanec L., Pražan, Kusý Marek – Kladiva, Zrůbek

Střídali: 46.min. Beneš za Tobka

Připraveni: Bartoš, Lněnička P., Opletal M.

Góly: 59.min. Kusý Marek

Rozhodčí: Mačát – Hájek, Ropek

ČK: Kladiva

ŽK: Pražan

Újezdské derby jsme odehráli na hlavním hřišti v Bořkově. Skóre zápasu se změnilo těsně před koncem prvního poločasu trefou Kalánka a domácí se tak ujali vedení. Ovšem než hlavní sudí ukončil první poločas, byl vidět gól i od nás. Ten nebyl uznán kvůli údajnému offsidu, který byl však odpískán až po dohrání celé akce a samotného zakončení. Přišla na řadu nespokojenost, emoce a následovala okamžitá červená karta pro Kuba Kladivu za urážku rozhodčích.

V druhém poločase mělo Újezdské „Béčko“ navrch, ale nedokázali plně využít početní převahu. V 59. minutě využil zmatků po dlouhém nákupu Pechance ve vápně Mára Kusý a balón doklepnul do odkryté branky. Následovala smršť akcí domácích, ale všechny ztroskotaly na obětavé defenzívě celého týmu nebo až na skvěle chytajícím Havlíkovi. Jako tým jsme se semkli a obětavě a za každou cenu jsme se snažili udržet nerozhodnutý stav, což se nám podařilo i přes obrovský tlak domácích. A tak si do tabulky zapisujeme opět po jednom bodu, což za stavu, jakým se zápas vyvíjel, můžeme brát jako malé vítězství.

Vojtěch Havlík