Sestava: Havlík – Fógl, Zaal, Prokop, Šplíchal – Opletal V., Pražan, Pechanec L., Kusý Marek – Zrůbek, Lněnička Pavel

Střídali: 46. min. Havran za Lněničku P.

Připraveni: Opletal Marek, Beneš P., Lněnička Šimon

Rozhodčí: Kunc – Sotolář, Vodička

ŽK: 77. min. Havran

               Tak jsme se nakonec dočkali. Po velice dlouhém čekání přišla v nedělním zápase zasloužená odměna, a to v podobě prvního vítězství. Všechny tři body zůstaly doma a mohli jsme si po zápase zařvat a připomenout si, jaký je to pocit vítězství.

               Do zápasu jsme vstoupili aktivně a již v první minutě zápasu jsme zahrozili a po pěkné kombinaci zbývalo překonat pouze hostujícího brankáře, který ovšem míč za svá záda nepustil. Poprvé jsme se radovali již v 6. minutě gólem Davida Zrůbka, který se trefil přesně k tyči. Přibývaly další kombinace a nebáli jsme se kombinovat a vytvářet si další šance. Druhý gól jsme dali před ukončením prvního poločasu opět trefou Zrůbka, po krásné kombinaci, která začala od našich zadních řad. Opletal si dvěma doteky přebral míč a krásnou nahrávkou vyšperkoval akci na volného Davida Zrůbka, který se do prázdné branky nemýlil. Hattrick David zpečetil v druhém poločase střelou z necelé čtvrtiny hřiště, kdy oblouček přelétl vyběhnutého brankáře. Vzadu jsme to zvládli s nulou díky výborné práci celé obrany a díky vyhraní důležitých hlavičkových soubojů.

               Věřím, že pokud budeme nadále předvádět takovéto výkony, tak rozhodně do tabulky přibydou další body. Šanci to dokázat budeme mít v sobotu, kdy nás hostí  Dlouhá Loučka.

Vojtěch Havlík