Hráli: Vopařilová A. – Kovář Š., Boštík M., Vomočilová M., Chaun T., Veselíková T., Vodehnal M., Nespěšný R., Hlušička J., Lipavský O.

První jarní turnaj mladší přípravky se uskutečnil na našem hřišti. Po návratu z tělocvičny na travnaté hřiště nám zatím dělal míč spíše problémy, což se ukázalo také v přátelských zápasech se Sebranicemi a Morašicemi. Byli jsme proto zvědaví, jak nám úvodní turnaj sedne.

Naštěstí se nedělní dopoledne vydařilo. Od úvodního hvizdu turnaje jsme překypovali bojovností a chutí do fotbalu. Náš výkon splňoval to, čím bychom se chtěli prezentovat. Pochválit je potřeba i za příkladné plnění taktických pokynů.

Výsledky:

Horní Újezd – Morašice 3:0 (3:0)

branky: Veselíková T., Vodehnal M., Hlušička J.

Litomyšl B – Čistá 2:6 (1:4)

Horní Újezd – Litomyšl B 4:1 (1:0)

branky: Vomočilová M. 3, Lipavský O.

Čistá – Morašice 9:0 (7:0)

Horní Újezd – Čistá 1:4 (1:2)

branka: Vodehnal M.

Litomyšl B – Morašice 6:2 (1:2)

Tabulka turnaje:

1.Čistá (9 b., skóre 19:4)

2.Horní Újezd (6 b., skóre 8:5)

3.Litomyšl B (3 b., skóre 10:12)

4.Morašice (0 b., 2:18)

Zdeněk Beneš