Sestava: Havlík – Bartoš, Šplíchal, Fógl, Beneš P. – Opletal V., Pražan, Pechanec L., Kusý Marek – Zrůbek, Lněnička Pavel

Rozhodčí: Kaštyl – Vaca, Stavěl

Góly: 2x Zrůbek

Střídali: 60. min. Šimon Lněnička za Pavla Lněničku, 89. min. Marek Opletal za Šimona Lněničku

ŽK: Beneš Pavel

                Další letošní výhru jsme si převezli z těžkého terénu v Křenově, kde jsme odehráli mistrovské utkání proti týmu Dlouhé Loučky. Vstup do zápasu byl z naší strany opět aktivní a hned z úvodu jsme si dokázali vytvořit dvě šance, ale po necelých 10 minutách nadšení opadlo a otěže převzal soupeř. Soupeř několikrát vážně zahrozil před naší bránou, ale skórovat se mu nezadařilo. Štěstí stálo při nás. Soupeř dvakrát trefil brankovou konstrukci, jednou minul zcela odkrytou bránu a skoro nešťastný „vlastňák“ vytáhl Havlík. Do kabin se tedy odcházelo bez gólu.

                V druhém poločase už jsme byli ve hře více než v prvním. Přibývaly akce po lajnách a dostávali jsme se do ohrožení soupeřovy brány. Skóre načnul střelec s výbornou fazónou David Zrůbek. Po přesném a prudkém centru přesně na hlavu od Vojty Opletala se míč obloučkem snesl za brankářova záda. Další navýšení skóre se nekonalo, a tak nervy rostly jak na hřišti, tak mimo něj. Nikdo z našich hráčů se nenechal nervy a tlakem strhnout a stále jsme se snažili hrát fotbal bez oplácení nebo hádek s rozhodčím. Uklidnění přišlo po soupeřově chybě ve snaze rychle rozehrát, kdy domácí brankář házel aut, po našem tlaku měl nejblíže k míči David Zrůbek, který míč bez problémů uklidil do odkryté domácí svatyně.

                Ač s obrovským štěstím, ale i to k fotbalu patří, jsme si odvezli druhou výhru a připisujeme si další tři body do tabulky. Další utkání odehrajeme na domácím hřišti od 16:30 proti Morašicím.

Vojtěch Havlík