Hráli: Lipavský O. – Kovář Š., Boštík M., Vomočilová M., Chaun T., Vodehnal M., Kovářová N., Hlušička J., Kovář M., Šimek V.

Na druhý jarní turnaj jsme se vypravili bez brankařky a nejlepší střelkyně týmu (jedná se o dvě osoby – pozn. redakce). Poprvé si tak do branky stoupl Ondra Lipavský, první turnaj absolvoval Vít Šimek (a ve svém prvním zápase dal gól). Náš výkon připomínal domácí turnaj, hra byla založena na bojovnosti a nasazení – tak, jak bych si představoval. Výsledkově se sice nezadařilo, ale proti silným soupeřům jsme nepropadli. Paradoxně jsem domů i přes dvě porážky odjížděl s pocitem dobře vykonané práce. K tomu, abychom proti takto kvalitním soupeřům uspěli i výsledkově, je potřeba přidat v tréninkovém procesu.

Naše výsledky:

Borová – Horní Újezd 5:2 (2:0)

branky: Šimek V., Hlušička J.

Čistá – Horní Újezd 9:3 (3:1)

branky: Vodehnal M. 2x, Boštík M.

Tabulka turnaje:

1.Čistá (6 bodů)

2.Borová (3 b.)

3.Horní Újezd (0 b.)

Zdeněk Beneš