Sestava: Havlík – Beneš P., Zaal, Prokop R., Fógl – Šplíchal, Pražan, Pechanec L., Opletal V. – Zrůbek, Kusý Marek

Rozhodčí: Papežík – Hořínek, Opletal

Góly: 2x Zrůbek

Střídali: 70. min. Kusý Jan za Pavla Beneše

Připraveni: Lněnička Šimon, Bartoš, Havran

ŽK: Zaal Petr, Prokop R.

                Důležité utkání jsme sehráli proti celku z Morašic na našem domácím hřišti. Úvod zápasu se nám úplně nevydařil a v 6. minutě jsme obdrželi první gól zápasu. Po odvráceném rohu se míč dostal k úplně osamocenému Štanclovi, který i s přispěním terénu dokázal míč tečovat tak, že obloučkem skončil v domácí svatyni. Mezi 20.-30. minutou se opět rozjel hornoújezský brankostroj jménem David Zrůbek a trefil se hned dvakrát. Ve 22. minutě využil skvělou práci, kterou odvedl svým napadáním Mára Kusý a donutil soupeře k chybě, které David využil a míč uklidil přesně k tyči. O 7 minut později se u míče opět objevil David Zrůbek a přesnou střelou dokázal překonat hostujícího gólmana. Do konce poločasu už se toho moc nestalo, a tak jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem.

                Začátek druhého poločasu byl v režii Morašic. Začali si vytvářet více šancí a na hřišti to začínalo smrdět dorovnáním. Nejblíže k tomu měl Novák, ovšem sám proti Havlíkovi neobstál. Vyrovnání se hosté dočkali v 66. minutě, kdy využili závaru před naší brankou a dotlačili míč za brankovou čárou. Vedení jsme se mohli opět ujmout po přímém kopu, ale i když už byl hostující brankář překonán, byl na správném místě Štancl, který míč vykopával z brankové čáry. V euforii jsme mohli skončit pár vteřin před koncem, kdy se do šance dostal opět Zrůbek, ale jeho přizemní střela skončila bezpečně v Buriánově náruči. Zápas tedy skončil remízou a do tabulky si po čtvrté za sebou připisujeme velmi důležité body.

Vojtěch Havlík