Hráli: Lipavský O. – Vomočilová M., Kovář Š., Chaun T., Veselíková T., Vodehnal M., Nespěšný R.

Výsledky:

Pomezí – Litomyšl B 13:1 (6:0)

Pomezí – Horní Újezd 8:3 (4:2) – velice dobrá první půlka, kdy jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem, škoda hluché pětiminutovky ve druhém dějství, během ní jsme dostali čtyři góly, výsledek mohl být lichotivější, branky: Veselíková T. 3x

Litomyšl B – Horní Újezd 6:5 (4:2) – aktivní vstup do zápasu, jenže pak jsme velkou část první půle nechali hrát soupeře, po pauze jsme doháněli skóre, vyrovnali jsme, jenže v poslední minutě jsme dostali rozhodující gól, vzhledem k tomu, že jsme třetinu zápasu prospali, je naše porážka zasloužená, branky: Vodehnal M. 2x, Veselíková T., Chaun T., Kovář Š.

Tabulka turnaje:

1.Pomezí (skóre 21:4, 6 bodů)

2.Litomyšl B (skóre 7:18, 3 body)

3.Horní Újezd (skóre 8:14, 0 bodů)

Stejně jako minulý týden jsme oba zápasy prohráli, jenže zatímco v Telecím jsme odehráli dva kvalitní zápasy, s naším dnešním vystoupením být spokojeni nemůžeme. Pochválit bych tentokrát chtěl jednotlivce – svůj nejlepší výkon v kategorii mladší přípravky dnes předvedl Radek Nespěšný, spolehlivé výkony v obraně v poslední době předvádí Štěpán Kovář. Poděkování patří všem, co turnaj absolvovali, protože počasí nám tentokrát nepřálo.

Zdeněk Beneš