Sestava: Havlík – Fógl, Zaal, Prokop R., Šplíchal – Opletal V., Pražan, Pechanec L., Kusý Marek – Zrůbek, Kladiva

Rozhodčí: Horák – Vích Matyáš, Vích Mikoláš

Góly: Kladiva, Kusý M., Pechanec (p)

Střídali: 79. min. Večeře za Zrůbka

Připraveni: Kusý J., Tobek, Bartoš, Opletal M.

ŽK: Kusý M.

               Další utkání, další velice důležité body do tabulky jsme urvali na menším hřišti v Telecím. Lepší úvod jsme si nemohli přát. Hned po rozehrání a vytvoření první šance jsme dokázali skórovat zásluhou Kladivy, který mohl nastoupit po zkrácení trestu a odměnil se hned gólem v první minutě zápasu. Po necelých patnácti minutách se hra otočila a otěže převzal soupeř. Naštěstí pro nás své šance nedokázal využít buď nepřesnou koncovkou nebo díky výborné práci obrany převážně v hlavičkových soubojích. Klid do kabin přišel v podobě druhého gólu. Prudký centr z rohu dokázal do domácí brány tečovat Mára Kusý a mohli jsme se podruhé radovat.

               Druhý poločas probíhal v podobném duchu jako první, ač místy bylo vidět, že domácím dochází síly. Nakopávané balóny a snahu vytěžit maximum z rychlých brejků či dlouhých balónů domácí dokázali vytěžit pár závarů před naší brankou a jednu nastřelenou spojnici, ale gól jim to nepřineslo. O velice důležitý gól se postaral Kuba Kladiva, který byl hladový po dalším gólu a svým nasazením a průnikem do vápna dokázal zařídit penaltu. K pokutovému kopu se postavil Lukáš Pechanec a bez problémů proměnil. Soupeř se nevzdával naděje a posledních 10 minut zápasu se snažil urputně se skórem ještě něco udělat. To přišlo v 82. minutě, po chybě v obraně a soupeř dokázal této šance využít – 1:3. Do konce zápasu se nic vážného již neudálo, a tak jsme si domů odvezli velice důležité 3 body.

               Další zápas odehrajeme na domácí půdě 14.5 od 17:00 proti týmu Městečko Trnávka. Další velice důležitý zápas, který může rozhodnout o naší pozici v okresní soutěži. Přijde nás podpořit!

Děkujeme.

Vojtěch Havlík