Hráli: Vopařilová A. – Vomočilová M., Kovář Š., Šimek V., Veselíková T., Vodehnal M., Kovářová N., Kovář M., Hlušička J., Lipavský O.

Horní Újezd – Čistá 1:3 (0:1) – náš nejlepší jarní zápas s tímto soupeřem, jediný gól první půle jsme si nešťastně vstřelili sami, po pauze jsme vyrovnali, ale ve zbytku zápasu se gólově prosadil už jen soupeř, branka: Veselíková T.

Sebranice – Horní Újezd 0:5 (0:2) – v úvodu utkání jsme působili nervózně a dělali řadu chyb, s přibývajícím časem jsme hráli lépe, až ve druhé půli snesl náš výkon přísnější měřítko, branky: Veselíková T. 2x, Vodehnal M. 2x, Vomočilová M.

Horní Újezd – Pomezí 1:6 (1:4) – přestože jsme pozorně bránili, soupeř se dokázal dostat do vedení, když většina branek v první půli padla po střelách z větší vzdálenosti, po pauze jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale vstřelit gól už nám nebylo souzeno, branka: Vodehnal M.

Tabulka turnaje:

1.Pomezí (9 b.)

2.Čistá (6 b.)

3.Horní Újezd (3 b.)

4.Sebranice (0 b.)

Největší pochvalu za dnešní turnaj zaslouží obranná trojice (dva ostřílení obránci + příslib do budoucna Víťa Šimek), protože ti měli dnes plné nohy a ruce práce. Jistotou v brance byla po návratu z dovolené opět Anička Vopařilová. V útoku nejvíce větrali obrany soupeřů Tereza Veselíková a Matěj Vodehnal.

Zdeněk Beneš