Sestava: Havlík – Tobek, Fógl, Prokop R., Šplíchal – Opletal V., Pražan, Pechanec L., Kusý Marek – Zrůbek, Kladiva

Rozhodčí: Urban – Pechanec, Lněnička

Góly: 2x Kusý, Zrůbek, Kladiva, Šplíchal

Střídali: 82. min. Lněnička Pavel za Opletala V., 86. min. Beneš Pavel za Tobka

Připraveni: Opletal M., Lněnička Šimon, Havran Lukáš

Velmi důležité utkání proti soupeři z Městečka Trnávky jsme odehráli na domácím hřišti s vědomím, že nám jde o hodně a na hřišti musíme nechat vše a brát všechny body. Vstup do zápasu byl z naší strany zodpovědný a snažili se hrát kombinační fotbal. Což se nám dařilo. O tom svědčí výsledek, který již v 10. minutě na výsledkové tabuli ukazoval skóre 3:0. Do hry se dostal i soupeř a dal o sobě vědět ve 14. minutě, kde se přesně k tyči trefil Havlíček. I nadále jsme v zápase tvořili šance převážně z rychlých úniků hlavně po lajnách a následnou přihrávkou do „ohně“. Další dvě takové akce skončily góly. Do kabin jsme odcházeli ze velmi příznivého stavu 5:1.

V druhém poločasu přibývaly další šance, ale ani jedna neskončila v síti, a tak skóre po zbytek zápasu zůstalo neměnné. Doma tedy zůstaly všechny 3 body po krásném vítezství 5:1. V sobotu nás čeká opět velmi důležitý zápas proti poličskému „béčku“. Tento zápas hodně rozhodne o našem setrvání v tabulce. Věřím, že na zápas pojedeme s fazónou, na kterou jsme se naladili a opět budeme sbírat další body.

Vojtěch Havlík