Hráli: Vopařilová A. – Boštík M., Kovář Š., Veselíková T., Nespěšný R., Vomočilová M., Chaun T., Vodehnal M., Lipavský O.

Litomyšl B – Horní Újezd 2:4 (0:1) – vyrovnaný zápas, po většinu času jsme byli o krok vepředu, ale definitivně jsme o vítězství rozhodli až v závěru, branky: Lipavský O. 2x, Veselíková T., Vodehnal M.

Horní Újezd – Borová 0:4 (0:2) – soupeř na nás ze začátku poslal nejsilnější možnou sestavu a brzy se dostal do dvoubrankového vedení, pak se hra trochu vyrovnala, ale střelný prach jsme si zřejmě vystříleli v první zápase

Horní Újezd – Sebranice 0:3 (0:2) – hlavní rozdíl byl v přístupu k zápasu, zatímco Sebranice chtěly zápas o 2. místo na turnaji vyhrát, my jsme se ho pouze zúčastnili

Tabulka turnaje:

1.Borová (9 b.)

2.Sebranice (6 b.)

3.Horní Újezd (3 b.)

4.Litomyšl B (0 b.)

Za podařený dnes můžeme považovat pouze první zápas. Často odcházíme spokojeni s výkonem i ze zápasů, které prohrajeme, ale to není dnešní případ. V obranné činnosti jsme měli příliš mnoho okýnek, vepředu jsme byli málo nebezpeční. Přísnější měřítko dnes snesl snad jen Štěpán Kovář.

Zdeněk Beneš