Sestava: Havlík – Beneš, Zaal, Fógl, Kusý J. – Opletal V., Lněnička Šimon, Pechanec L., Kusý Marek – Zrůbek, Kladiva

Rozhodčí: Bureš – Navrátil, Cápal

Góly: Kusý, Opletal V., Pechanec

Střídali: 85. min. Večeře za Beneše, 87. min. Havran za Kladivu

               Do Rohozné jsme dorazili v mírně oslabené sestavě, a tak nám museli vypomoct hned čtyři dorostenci, z něhož dva odehráli v základní sestavě celý zápas. Moc děkujeme dorostencům za pomoc. Tempo udávalo podobu celých 90 minut hlavně poličské „béčko“. Jak první, tak i druhý poločas se snažili hrát kombinační fotbal. Jejich akce ztroskotaly buď na nepřesné finální nahrávce a pokud se dostali do zakončení, tak akce skončily v náruči Havlíka nebo mimo branku. I když k tomu tak zpočátku nevypadalo, ke gólu jsem se dostali jako první my, a to po rohu v 16. minutě, kdy Mára Kusý využil zmatku ve vápně a jako první se dostal k volnému míči a dostal jej do branky. V 33. minutě jsme mohli slavit znovu po přímém kopu Pechance, který měl dostatečnou razanci a přesnost. Míč si hlavou našel Vojta Opletal, který nedal domácímu brankáři šanci. Do konce poločasu dokázal soupeř snížit po nedůrazu na útočícího hráče, který se trefil přesně k tyči „za háčky“.

               Druhý poločas toho nepřinesl moc nového. Soupeř se nadále snažil dostat do vážnější šance, z které by mohl skóre zápasu vyrovnat, ale nedařilo se. Naši útočníci těžili převážně z rychlé kombinace a rychlých protiútoků a škoda dalších „loženek“, které jsme nevyužili. Klid přinesl gól Lukáše Pechance, po krásné akci Zrůbka, který dokázal překonat obranu soupeře a přesnou nahrávkou pod sebe najít Lukáše. Soupeř v závěru zvýšil tlak, ale ke gólu se dostal až v poslední minutě zápasu po krásné střele z přímého kopu z kraje velkého vápna.

               Ještě jednou moc děkujeme dorostencům za výpomoc a také fanouškům, kteří dorazili a podpořili nás k dalšímu důležitému zisku tří bodů.

Vojtěch Havlík