Sestava: Havlík – Havran, Šplíchal, Fogl, Beneš P. – Opletal V., Pechanec L., Flídr, Kladiva – Zrůbek, Opletal M.

Střídali: Pražan, Lněnička P., Němec, Kvapil

Branka: Havran

Přátelské utkání před prvním pohárovým utkáním jsme sehráli na krásném trávníku v Morašicích. Vstup do zápasu byl aktivnější od hráčů z Morašic. Hned v úvodní deseti minutovce si dokázali vytvořit několik šancí, které gólem neskončily. Ten přišel až z kopačky Franka, který dorážel přes ležícího Havlíka do odkryté branky. Do konce poločasu jsme se dostali do dvou tutovek, ovšem ani nám nebylo přáno se z těchto pozic prosadit. Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Hned v úvodu poločasu nás svými zákroky podržel Němec. Během druhého poločasu jsme se dostali k vyrovnání zásluhou Lukáše Havrana, který se trefil ve vápně přesně k tyči. Do konce zápasu se ovšem Morašice dostaly do dvoubrankového náskoku díky našim chybám. Více se již neudálo, a tak zápas skončil výhrou Morašic 3:1.

Vojta Havlík