Sestava: Havlík – Tobek, Fógl, Zaal, Šplíchal – Kladiva, Kusý Marek, Pechanec L., Opletal V. – Havran, Zrůbek

Rozhodčí: Schejbal – Hnát, Lněnička

ŽK: Tobek

Střídali: 13. minuta Šimon Lněnička za Zrůbka, 46. minuta Beneš za Tobka, 61. minuta Večeře za Beneše

Góly: 81. minuta Havran Lukáš

               Újezdské derby se odehrálo za nedělního „pařáku“ za početné divácké kulisy. Hned z úvodu zápasu jsme se ujali nastavení tempa a dařilo se nám držet míč na našich kopačkách. Prvních 15–20 minut jsme udržovali tempo hry a soupeře jsme nepustili do žádné šance, která by přímo ohrozila bránu, díky obětavé a dobře se vracející obraně. V polovině poločasu ovšem převzal otěže soupeř a do konce poločasu určovalo tempo hry spíše dolnoújezdské „béčko“. Velice nás mrzí zranění Davida Zrůbka, který si bude muset dát od fotbalu momentálně pauzu – přejeme brzké uzdravení a návrat na travnaté hřiště co nejdříve. V prvním poločase se stav skóre nezměnil, a tak si diváci museli počkat na góly do druhého poločasu.

               V druhém poločase se jako první trefili hosté zásluhou Vomáčky, který doklepl míč do odkryté brány po odrazu od břevna. Dlouho jsme nedokázali odpovědět. Dorovnání jsme se dočkali 10 minut před konečným hvizdem po správném postavení Lukáše Havrana, ke kterému se dostal míč po dobře zahraném přímém kopu od Lukáše Pechance. Do konce zápasu se ohledně skóre nic neudálo. Závěrečný hvizd padl po ošklivě vypadajícím střetu. Doufejme, že následky střetu nebudou vážné.

               Zápas se tedy ukončil za nerozhodnutého stavu 1:1. V neděli 27.8 odehrajeme další utkání na domácí půdě proti nováčkovi okresního přeboru Třebařovu.

Vojtěch Havlík