Sestava: Havlík – Tobek, Fógl, Zaal, Šplíchal – Lněnička Pavel, Kusý Marek, Pechanec L., Opletal V. – Havran, Kladiva

Rozhodčí: Všetička – Špaček, Appl

ŽK: Šplíchal

Střídali: 46. minuta Šimon Lněnička za Kusého, 63. minuta Kvapil za Lněničku P., 81. minuta Opletal M. za Kladivu

Druhé mistrovské utkání jsme opět odehráli v nižším počtu než bychom si přáli a tak nám opět museli na lavičku vypomoci dorostenci, kteří již měli v nohách jeden zápas za sebou, za což jim velmi děkujeme.

Tempa se na úvod ujal nováček okresního přeboru a již v páté minutě, podle mého názoru po faulu na Jirku Fógla, který unikl pozornosti hlavního sudího, se hosté ujali vedení. Další příděl do naší sítě přihodili o pět minut později po našem nedůrazu ve vápně. I my jsme se mohli radovat z gólu ovšem z žádných našich šancí jsme branku žádným způsobem neohrozili. Mrzet nás můžou krásné centry Pechance, ovšem zakončení hlavou skončilo vždy mimo tři tyče. Nejblíže ke gólu měl Havran, ovšem při samostatném průniku na brankáře si moc předkopl balón. K třetímu gólu se tedy dostali hosté ve 26. minutě. Do konce prvního poločasu už žádný gól nepadl a to i díky dvěma výborným zákrokům Havlíka.

V druhém poločase jsme mohli s výsledkem ještě něco udělat, ale soupeř nás k ničemu velkému nepustil a nedokázali jsme tak vstřelit alespoň jednu branku v utkání. Největší příležitost dostal Vojta Opletal, kterého ovšem vychytal hostující brankář. Šance přibývaly hojně hostům, kde v brance odolával Havlík. Poslední gól zápasu padl v 64. minutě po individuální akci Knápka, který ve vápně dokázal prokličovat mezi obránci a do protipohybu Havlíka dokázal skórovat. Do konce zápasu se již skóre neměnilo.

Ve středu nás čeká odložené pohárové utkání od 17:30 v Němčicích.

Vojtěch Havlík