Sestava: Havlík – Beneš, Fógl, Šplíchal, Tobek – Opletal V., Flídr, Pechanec L., Kladiva – Havran, Opletal M.

Rozhodčí: Kunc – Vavřín, Kuncová

Góly: 2x Havran

Střídali: 30. minuta Lněnička Šimon za Opletala M., 46. minuta Kusý Honza za Beneše, 66. minuta Kvapil za Flídra, 77. minuta Bartoš za Tobka

Odložené pohárové utkání jsme odehráli na domácí půdě Němčic. Úvod zápasu vyšel protentokrát nám, a to díky trefě Lukáše Havrana, který bez problémů sám proti brankáři obstál na jedničku a trefil se přesně. Většinu poločasu měl míč na kopačkách soupeř, leč se mu vůbec nedařilo dostat se do větší šance a střely zpoza velkého vápna končily buď mimo nebo na prostředku brány. Jejich největší šanci skvěle zlikvidoval Jarda Tobek, který dokázal míč směřující do odkryté brány špičkou vykopnout na tyč. Druhý gól přišel opět z kopačky Lukáše Havrana krásnou střelou přesně pod břevno. Více jsme z našich šancí nevytěžili.

Druhý poločas se snažil soupeř usilovně s výsledkem něco udělat, leč šťastná koncovka ne a ne přijít. To se změnilo v 66. minutě, kdy Kopecký netrefil přesně míč pro odcentrování a míč se šťastně stočil pod břevno. Závěrečný tlak, který se snažili domácí zužitkovat do maxima nevyšel, a tak se zápas ukončil za našeho vítězství 1:2.

Vojtěch Havlík