Sestava: Havlík – Beneš P., Fógl, Šplíchal, Beneš Z. – Opletal V., Flídr, Kusý Marek, Lněnička P. – Havran, Bartoš

Rozhodčí: Jakubec – Brychta, Šenkýř

Góly: Opletal

Střídali: 62. minuta Petr Mach za Beneše P.

Připraveni: Roman Chadima

Další utkání jsem odehráli na hřišti v Hradci nad Svitavou. Oslabený počet hráčů nám pomohli dorovnat staronoví hráči Zdenda Beneš a Péťa Mach, kteří odehráli zápas na jedničku a stále dokazují, že na to mají. Kopačky si také oblékl Roman Chadima, který byl připraven naskočit do zápasu, kdyby bylo nejhůř. Moc jim děkujeme za pomoc a ochotu s námi tento zápas odehrát. I díky nim jsme dokázali vybojovat alespoň bod.

Jako první jsme měli blíže ke gólu my. Ovšem zmatku před bránou jsme nedokázali zužitkovat. Další šance přibývaly. I hosté nám ke vstřelenému gólu mohli pomoci díky špatné malé domů, kdy jedna skončila lobem přes domácího brankáře těsně vedle tyče. I když to vypadalo, že ke gólu budeme mít blíže my, byli to právě hosté, kteří dokázali jako první skórovat. A to zásluhou Jukla, který dokázal ve 30. minutě zpoza velkého vápna skórovat krásným přímým kopem. Do konce poločasu mohl vyrovnat Havran, ovšem sám proti brankáři hlavou mířil mimo.

V druhém poločasu začali domácí hrát na dlouhé nakopávané balóny. Díky skvělé obraně z toho nedokázali vytěžit nic vážného, a tak se skóre stále neměnilo. Vyrovnání měl na kopačce Vojta Opletal, který bohužel sám proti brankáři neuspěl. Ovšem situaci napravil v 87. minutě, kdy dokázal využít dlouhého nákopu Havlíka a přehlavičkovat vyběhnutého domácího brankáře. Díky této trefě jsme vyrovnali a utkání tak skončilo remízou 1:1.

Pro nás důležitý bod, i když jsme mohli brát body tři. Ale i přes problémy s počtem hráčů velice důležitý bod a to i díky lidem, kteří nám byli ochotni vypomoci s nepříznivým počtem hráčů a nutno podotknout, že odehráli skvělé utkání. Děkujeme.

Vojtěch Havlík