Hráli: Ondra Lipavský – Matěj Vodehnal, Tom Chaun, Miri Vomočilová, Tim Vomočil, Vítek Šimek

K prvnímu turnaji nové sezóny jsme odjeli s okleštěnou sestavou, kdy jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Tím však výčet negativ končí. V Sebranicích jsme předvedli výborný výkon, snažili jsme se kombinovat, byli jsme aktivní, agresivní, soustředění, všichni na hřišti plnili, co měli. I přes vysoké vedení jsme se neuchýlili k taktice „já si chci dát taky gól“, ale stále jsme se snažili o týmové pojetí. I tak za zmínku stojí dva individuální výkony – v prvním zápase nula Ondry Lipavského a ve druhém zápase osm gólů našeho nejmladšího hráče Tima Vomočila. Děkuji za skvělý začátek sezóny a jen tak dál.

Naše výsledky:

Sebranice – Horní Újezd 0:7 (0:3) – branky: Miri Vomočilová 3, Tim Vomočil 2, Tom Chaun, Vítek Šimek

Horní Újezd – Bystré 13:2 (8:1) – branky: Tim Vomočil 8, Miri Vomočilová 3, Matěj Vodehnal 2

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd (6 b.)

2.Sebranice (3 b.)

3.Bystré (0 b.)

Zdeněk Beneš