Sestava: Havlík – Beneš P., Fógl, Šplíchal, Kolek – Opletal V., Flídr, Pechanec, Kusý Marek – Havran, Kladiva

Rozhodčí: Sedlák – Pechanec, Lněnička

Góly: Kolek, Opletal

Střídali: 55. min. Večeře za Kusého, 63. min. Kusý Jan za Beneše, 76. min. Hladík za Havrana

Připraveni: Bartoš, Opletal M.

Za početné divácké návštěvy jsme ještě za letních teplot odehráli domácí utkání proti Morašicím. Vstup do zápasu jsme neměli zlý a v prvních 10ti minutách jsme měli ze hry více. Přesto jsme inkasovali po zmatcích před malým vápnem, čehož využil soupeř a mezi třemi hráči našich barev dokázal míč poslat až do brány. Vyrovnání jsme se nedočkali, i když šance byly. Obzvlášť po krásných centrech od Lukáše Pechance, ovšem šance jsme zužitkovat nedokázali. V bráně neskončila ani přízemní střela Lukáše Pechance, kterou dokázal Špinar vytáhnout. Druhý gól soupeř přidal po chybě Havlíka, který nedokázal odehrát míč mimo hřiště a soupeř se tak dostal k lacinému gólu.

V druhém poločasu opět skórovali domácí, a to po úniku Pirkla, který si proti vyběhnutému Havlíkovi poradil. Z naší strany jsme mohli zahrozit z přímých kopů, které byly z dobrých pozic. Ovšem opět jsme nedokázali napřímo ohrozit bránu soupeře. Gólu jsme dočkali 10 minut před koncem utkáním zásluhou nového hráče Tomáše Kolka, který se prosadil po krásné akci. O dvě minuty později dokončil svůj hattrick Pirkl, když se trestuhodně k odraženému míči dostal jako první mezi dvěma domácími hráči. Výsledek zkorigoval Vojta Opletal o minutu později. Dále se skóre neměnilo a výsledek zápasu tak skončil prohrou 2:4.

Vojtěch Havlík