Sestava: Havlík – Tobek, Kolek, Fógl, Beneš – Opletal V., Flídr. Pechanec, Hanák – Kladiva, Havran

Rozhodčí: Jurníček – Jelínek, Sosík

Góly: 2x Pechanec

Střídali: 12. min. Šimon Lněnička za Kolka, 51. min. Kvapil za Havlíka, 75. Chadima za Šimona Lněničku

Další zápas jsme odehráli v Jevíčku. I když to v úvodu zápasu vypadalo nadějně a do zápasu jsme vstoupili aktivněji než soupeř a dostali se v osmé minutě do vedení zásluhou krásného přímého kopu v podání Lukáše Pechance, tak jsme se i v tomto zápasu potýkali se smůlou. Již ve 12. minutě, kdy musel Kolek po souboji ve velkém vápně odkulhat do kabin. Do toho přibyl vlastenec na 1:1 a hned jsme měli o pár vrásek více. Do konce zápasu se soupeři ještě podařilo skóre převrátit na svou stranu a z naší strany byl nejblíže ke gólu Pechanec, ovšem jeho plavající dalekonosnou ránu domácí brankář vyrazil.

V druhém poločase se štěstí taktéž neobrátilo na naši stranu. Dva slepené góly ve 47. a 48. minutě a do toho střídání v naší bráně, kdy musel místo zraněného Havlíka zaskočit Tobek, který si s výzvou poradil na výbornou. V 58. minutě domácí navýšili své skóre a naděje na body se definitivně rozplynuly. Se skórem dokázal pohnout už jenom Lukáš Pechanec, opět po skvěle kopnutém přímém kopu, který skončil za brankářovými zády.

V neděli 24.9 od 16:00 odehrajeme zápas na domácí půdě, kde přivítáme tým z Němčic. I přesto, že se nyní nedaří, musíme v tomto zápase brát všechny tři body. Přijďte nás podpořit, děkujeme!

Vojtěch Havlík