Hráli: Ondra Lipavský, Miri Vomočilová, Matěj Vodehnal, Tom Chaun, Tim Vomočil, Kája Fiala, Anička Watrobová, Nela Kroulíková, Maruška Flídrová

Jako obvykle se závěrečný turnaj okresní soutěže konal za účasti všech mužstev. Na vzorně připravené hrací ploše v Kunčině jsme odehráli čtyři zápasy ve skupině a poté zápas o umístění. Střídali jsme lepší okamžiky s horšími. Naše vystoupení značně ovlivnilo zranění nohy nejlepší hráčky Miri Vomočilové, která musela část turnaje strávit v brance. Nakonec jsme skončili na 5. místě, což je z mého pohledu trochu zklamání. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Matěj Vodehnal.

Výsledky – zápasy ve skupině:

Horní Újezd – Bystré 10:1 (Matěj Vodehnal 6, Miri Vomočilová 2, Nela Kroulíková, Anička Watrobová)

Horní Újezd – Morašice 4:2 (Miri Vomočilová 2, Matěj Vodehnal 2)

Horní Újezd – Březová 0:1

Horní Újezd – Borová 3:4 (Matěj Vodehnal 3)

Zápas o 5. místo:

Horní Újezd – Jevíčko 6:1 (Matěj Vodehnal 4, Miri Vomočilová 2)

Tabulka turnaje:

1.Březová

2.Kunčina

3.Čistá

4.Borová

5.Horní Újezd

6.Jevíčko

7.Sebranice

8.Morašice

9.Bystré

10.Opatov

Zdeněk Beneš