Sestava: Němec – Bartoš, Šplíchal, Fógl, Beneš – Opletal Vojtěch, Hanák, Flídr, Kladiva – Opletal Marek, Kusý

Góly: 19. min. Kusý, 59. min. Večeře

Střídali: 46. min. Lněnička Pavel za Kladivu, 46. min. Večeře za Opletala Marka, 82. min. Kvapil Jakub za Kusého

Poslední domácí zápas jsme odehráli v neděli 9. června proti Vendolí. Jednalo se o souboj tabulkových sousedů, tedy mezi 11. místem domácích a 12. místem hostí. Již dopředu jsme věděli, že souboje o míč budou bolet, a tak jsme se snažili co nejdříve zbavovat míče a kombinovat. To se nám ze začátku zápasu dařilo a spíše jsme měli více ze hry. První změna skóre se udála po přímém kopu, kdy Vojta Opletal centroval do malého vápna, kde si našel hlavou míč Fógl v kontaktu s hostujícím gólmanem a následně Kusý doťukl míč do prázdné brány. Několik minut poté se hosté dostali do gólové hlavičky z malého vápna, ale Němec tuto šanci bravurně zneškodnil. Do konce poločasu ještě proběhlo pár šancí na obou stranách, ale změnu skóre to nepřineslo.

Do druhého poločasu hostující vstoupili aktivně a pár šancí si vytvořili po standartních situací, ale bránící řada si s těmito útoky poradila. Z druhé branky se radovali opět domácí, kdy Kusý prudkým centrem našel Jirku Večeře a ten dorazil míč do polo odkryté brány. Do konce utkání jsme předvedli několik kvalitních kombinací a protiútoků, ale žádný další branku nepřinesl. Výsledné skoré tedy potěšilo domácí fanoušky (2:0).

Bóďa Šplíchal