Sestava: Havlík – Kulhavý, Fogl, Prokop R., Kusý Martin, Prokop P., Vanat M., Pechanec L., Svatoš, Kladiva, Kusý Marek

Střídali: Šplíchal, Pechanec J.

Branky: 71. a 81. Prokop P.

V první půli jsme  vyloženě nepropadli, i když navrch měli hosté. První gól jsme inkasovali v 10. minutě, když jsme neuhlídali dlouhý nákop, hostující hráč šel sám na Vojtu Havlíka a proměnil – 0:1. Druhý gól jsme dostali ve 33. minutě. Třetí gól v naší síti byl v čase 45+2, když centrovaný míč uklidil hráč Prosetína za záda našeho brankaře.

V druhé půli dominoval zkušenější soupeř. Těžko jsme se dostávali do útoku a v obranné činnosti jsme měli plné ruce práce. Chvilku po úvodním hvizdu jsme udělali hrubku v rozehrávce a bylo to o čtyři góly. V 71. minutě kopal Lukáš Pechanec trestňák kousek od rohového praporku a míč usměrnil do branky hlavou Patrik Prokop. O deset minut později ten samý hráč dostal nahrávku od Jirky Pechance a střelou o tyč se brankově prosadil podruhé. Gólovou tečku udělal pokutový kop Prosetína pět minut před koncem.