Jméno Datum narození
Jiří Jána 13.7.2005
Jan Vedral 26.1.2005
Marek Vích 26.1.2005
Emanuel Hanyk 27.3.2003
Luděk Bureš 26.3.2003
Pavel Beneš 14.1.2002
Radovan Flídr 25.2.2004
Jan Pechanec 11.7.2002
Martin Tmej 23.1.2004
Jaromír Loskot 26.4.2002
Jakub Nádvorník 15.12.2003
Jakub Kvapil 1.12.2007
Tomáš Jiruše 1.12.2007
Václav Jiruše 1.4.2005
Trenér: Pavel Beneš
Vedoucí mužstva: David Severa