Pozvánka: Dětský karneval

Srdečně zveme širokou veřejnost na dětský karneval, který se koná v neděli 17. března od 14:00 v KD Horní Újezd. Karneval uvádí Mirek Lipavský a jeho tým. Pro děti budou připraveny hry a soutěže. Přijďte si užít zábavné odpoledne. 

více

Pozvánka: Duo Sonet

Tělovýchovná jednota Horní Újezd ve spolupráci s OÚ Horní Újezd zve všechny příznivce kvalitní hudby na historicky první vystoupení zahraničního uskupení, které pro Vás pořádáme. V sobotu 16. března se v hornoújezdském kulturním domě představí slovenské Duo Sonet. Vystoupení k poslechu a k tanci začíná v 16:00, vstupenky v ceně 160 Kč budou prodávány na […]

více

Pozvánka: Štěpánská zábava

I letos je pro vás připravena tradiční Štěpánská zábava. Proběhne jako obvykle 25.12., tentokrát to vychází na úterý, v KD Horní Újezd, začátek po osmé hodině večerní. Letos vystoupí kapela Metaxa z Ústí nad Orlicí.

více

Pozvánka: Rufus a Machos Burritos

V sobotu 1. prosince se po čtyřech letech představí na hornoújezdském pódiu Rufus! Společně s ním se můžete těšit na spřízněnou partu Machos Burritos. Večírek začíná po osmé večerní v KD Horní Újezd a vstupné je lidová stovka. Další info na rufus.cz a machosburritos.cz.

více

Pozvánka: Rose Band a Havlíčkobrodská dvanáctka

Tělovýchovná jednota Horní Újezd ve spolupráci s OÚ Horní Újezd pořádá vystoupení kapel Rose Band a Havlíčkobrodská dvanáctka. To se uskuteční v pátek 20.7. od 18:00 na prostranství před KD Horní Újezd. Vstupenky budou k zakoupení na místě. K poslechu a tanci srdečně zvou pořadatelé. Informace o vystupujících: Rose Band Havlíčkobrodská dvanáctka

více