Pozvánka na bigbít: Habal

Tělovýchovná jednota Horní Újezd pořádá v sobotu 21.4. v KD Horní Újezd taneční zábavu s kapelou Habal. Akce začíná po osmé hodině večerní. Těšíme se a srdečně zveme! Naposledy u nás hrál Habal na Štěpánské, kdy křtil nové cédéčko. Vzpomínáte?

více

Pozvánka na bigbít – Markant

Tělovýchovná jednota Horní Újezd zve všechny příznivce kvalitní muziky na vystoupení legendární zábavové skupiny Markant, které se uskuteční v sobotu 3. března v KD Horní Újezd. Večírek začíná ve 20:00. Srdečně vás zveme!

více

Pozvánka na dětský karneval

Srdečně zveme širokou veřejnost na dětský karneval, který se koná v neděli 4. března od 14:00 v KD Horní Újezd. Karneval uvádí Mirek Lipavský a jeho tým. Pro děti budou připraveny hry a soutěže. Přijďte si užít zábavné odpoledne.  

více

Štěpánská zábava – 25. 12. 2017

TJ Horní Újezd uspořádala každoroční Štěpánskou zábavu, na které letos hrála kapela Habal. Fotky ze zábavy najdete ZDE. V průběhu večera kapela pokřtila své nové CD s názvem 227 – fotky ze křtu ZDE. Video ze křtu:

více

Pozvánka: Štěpánská zábava

Tělovýchovná jednota Horní Újezd pořádá v pondělí 25.12. v KD Horní Újezd tradiční Štěpánskou zábavu. Letos na ní vystoupí kapela Habal. Začínáme krátce po osmé hodině večerní. Všechny návštěvníky srdečně zveme.   

více

Pozvánka na bigbít: Markant

Tělovýchovná jednota Horní Újezd pořádá v sobotu 28.10. taneční zábavu s legendární pardubickou kapelou Markant. Akce se koná od 20:00 v KD Horní Újezd. Markant vznikl v roce 1980, je to tedy více než 35 let, co kapela rozdává radost. Můžeme se těšit na pecky jako Cigáro ne, Kamna kouří, Pláč neříká nic a mnoho dalších.

více

Pozvánka: Duo A. Volínová a V. Žákovec

Tělovýchovná jednota Horní Újezd ve spolupráci s OÚ Horní Újezd pořádá vystoupení známého uměleckého dua Anna Volínová a Václav Žákovec. To se uskuteční v pátek 21.7. od 18:00 na prostranství před KD Horní Újezd. Vstupenky budou k zakoupení na místě. Plakát na akci najdete ZDE.

více